HAKKIMIZDA


İntegral Mühendislik 2006 yılından itibaren Çorum da kombi , doğalgaz , tesisat – tadilat , inşaat , banyo, banyo aksesuarları ve bir çok alanda iddalı ve kurumsal bir şekilde hizmet vermektedir. Demir Döküm ve Bosch Bölge bayisi olarak Çorum Merkez' de 3 farklı şubesiyle müşterilerimizin ısıtma, sıcak su ve soğutma ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Kurumsal bir firmanın tüm gerekliliklerini siz değerli müşterilerimize hissettirmenin yanı sıra güvenli ve kaliteli alışverişi de yanında getirmektedir. Kendisinden emin olarak yaptığı işlerde verdiği garanti 444 39 80 Çağrı merkezi ve anında çözüm Araç takip sistemi sayesinde en yakın ekibi yönlendirme Mesaj ile bilgilendirme sistemi Güler yüzlü hizmet , güler yüzlü müşteri anlayışı ile hizmet vermekte.

Vizyonumuz


Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği mühendislik firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak. Yurt içi ve yurt dışında mağazalar zincirini büyüterek en çok tercih edilen mühendislik firması olmak, rekabet gücümüzü ve müşteri memnuniyetimizi arttırmak.Misyonumuz


İntegral Mühendislik , Çorum ’ da ki geniş çalışma alanı ve iş sahası ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlar. Uygun fiyatlar , güler yüzlü hizmet anlayışı , en kısa zamanda ve sorunsuz iş teslimi ve her yaptığı işin altına 2 yıl boyunca sunduğu garanti süresi ile müşterilerine güvenli ve hesaplı alışverişi hissettirir. Ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri memnuniyetini sağlayarak sizlere hizmet vermekte.

İLETİŞİM